Prva medalja za SK “Navaho”

21.12.2014. održao se XXII. Božićni streličarski turnir u Areni Varaždin (WA 2x18m). Organizator turnira je bio Streličarski klub “Cekin” iz Varaždina.Na turniru su nastupali streličari u svim kategorijama iz Austrije, Slovenije, Bosne i Hercegovine i naravno iz Hrvatske. Streličari SK “Navaho” (Ivica Vugrinec, Željko Petric i Tomislav Vugrinec) su nastupili u kategoriji goli luk (BB) – seniori. Na kraju kvalifikacija (2x 30 strijela) Ivica Vugrinec je zauzeo 11. mjesto sa 413, Tomislav Vugrinec 8.mjesto sa 449 i Željko Petric 2.mjesto sa 482 kruga.

U raspucavanje je ušlo prvih 8 natjecatelja. Tomislav Vugrinec je završio nastup na 8. mjestu izgubivši od Roberta Potrkača SK”Glina) 7-1. Željko Petric je pobjedio Igora Sabljaka (ZGSK) 6-4, Dragutina Posavca (SK Budinščina)7-3, i u finalu Miljenka Kalšana (SK Katarina Zrinska) 6-2.

Ovo je prva medalja za Streličarski klub “Navaho” Jalžabet i potvrda dobrog rada trenera Cvijetloslava Zormana u posljednjih 4 mjeseci od osnutka kluba.